Oferta dla dzieci i młodzieży:

Trening Biofeedbacku to nowoczesna forma indywidualnego podejścia do wspierania nauczania. Lekcje w szkole i wykłady mogą być przyjemniejsze i skuteczniejsze zważywszy na konieczność wysiedzenia 45 minut i skupienia się na zapamiętywaniu nauczanego materiału.

Terapia Biofeedback EEG to idealna opcja dla dzieci i młodzieży, u których występują problemy z koncentracją tj ADD czy ADHD lub inne zaburzenia utrudniające opanowanie szkolnego materiału podczas zajęć lekcyjnych (dysgrafia, dysortografia, zaburzenia występujące przy spektrum autyzmu itp). Podczas treningu uczymy dziecko poprawy koncentracji oraz lepszego zapamiętywania nauczanego materiału, jeżeli nie chcesz aby twoje dziecko siedziało godzinami nad książkami bez widocznego efektu to zapisz je już dziś na zajęcia, nasi podopieczni wykazują większą motywację oraz chęć do nauki.

Sesja treningowa jest ciekawym i przyjemnym punktem podczas tygodnia zajęć pozalekcyjnych na które Twoje dziecko może czekać z nieukrywaną radością, stosujemy techniki budowania motywacji.

A generic square placeholder image with rounded corners in a figure.